ÇÖZÜMLERİMİZ

Novec 1230 Gazlı Söndürme Sistemleri

Novec 1230 gazlı

FM-200 Gazlı Söndürme Sistemleri

İnert Argon Gazlı Söndürme Sistemleri

CO2 Söndürme Sistemleri

Marin Gazlı Söndürme Sistemleri

Kabin / Pano İçi Gazlı Söndürme Sistemleri

İnergen Gazlı Söndürme Sistemleri

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Galeri Tipi Söndürme Sistemleri

10

Aktif Hava Örnekleme Sistemleri

Kablo Tipi Sensör Sistemleri

Sıcaklık ve Duman Algılama Sistemleri

Alev Dedektörleri

15

BAKIR ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Category 3 / 5-5e / 6-6a / 7 / 8 standartlarında megabit/gigabit veri iletişimi sağlayan UTP – FTP – STP tipte  performansı mesafeye göre değişen yapısal kablolama çeşididir. Günümüzde ağ altyapılarının kılcal damarları olarak yer almaktadır. Ağ Teknolojileri kuruluşların birincil yatırımları arasına girmiş bulunmakta ve organizasyonel başarı ancak ve ancak doğru yapılandırılmış bir ağ altyapısı ile mümkün olmaktadır. Gerek uygulamadaki enterferans gerekse radius hesapları ile hassasiyet içerisinde planlanması gereken ve uçtan uca yapısal ekipmanların stabil çalışabilmesine olanak sağlayan kablo, konnektör, patchpanel, patchcord vb. sistem elemanları barındıran sistemler topluluğudur.

FİBER ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Bina içi ve dışında bulunan yüksek veri hızı ve uzak mesafelere olanak sağlayan fiberoptik altyapılar geniş ve performanslı network oluşturmaya yarayan kablolama altyapısıdır. Kablolama, Epoksi ve Füzyon Sonlandırmalar, dB / OTDR / ISO test raporlama ve sertifikasyonlar Networx-IT’nin uzman personeli ile sağladığı çözümler arasında başta yer almaktadır. Ayrıca Fiber Optik sistemler/kablolar ağınızın ana damarları olarak da tanımlanabilir.

GPON ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Tek noktadan çok noktaya fiber optik bölücüler kullanılarak merkezdeki tek bir core üzerinden 8 ila 128 abone beslenmesini sağlayan bir ağ tipidir. PON sistem merkezde OLT cihazı ile abone tarafında ONU/ONT lerden oluşur. GPON IP tabanlı iletişim sistemleri için kullanılır.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Network birden çok bilgisayar ve ağ cihazının hiyerarşik bir yapıda birbirlerine bağlanmasıyla oluşan ağ sistemidir. Oluşturulan bu ağlar günümüzde izlediğimiz tvlerden kullandığımız telefonlara kadar hayatta olan bir çok teknolojinin temelidir.

LAN/WAN ÇÖZÜMLERİ

Networx-IT sektöründeki birikimi ile müşterilerine Lokal Alan Ağları ve Uzak Alan Ağları konularında projelendirme, kurulum, konfigürasyon, yönetim ve bakım gibi profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ağ ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak hizmetler sunmayı misyon edinen Networx-IT konuyla ilgili başarılarını günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle de bir kez daha ispatlamaktadır.

SES & DATA ENTEGRASYONU

İletişim ağları üzerinden haberleşmede günümüzde IP protokolü standart hale gelmiştir. Coğrafi olarak dağılmış ofisleri olan kurumlar, kendi içlerinde haberleşme amacı ile iletişim ağlarını oluşturmaktadır. Ofisler arası telefon görüşmelerinin geniş alan ağı üzerinde IP Protokolü kullanılarak sağlanması kurumların iletişim giderlerinde ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu konuda da Networx-IT sizlere uluslararası arenada zirve olan markalar ile uçtan uca çözümler sunabilmektedir.

KABLOSUZ İLETİŞİM AĞLARI

Networx-IT kablosuz iletişim ağlarında gerek noktadan noktaya gerekse Hotspot servis amacıyla onlarca proje tecrübesine sahip. Erişim noktalarının belirlenmesi, simülasyonların hazırlanması ve bu çalışmalar sonrasında kablosuz iletişim ağlarınızın oluşturulması aşamasında sizlere uçtan uca çözüm ve servisler sunuyoruz.

IP SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

IP Santral ve Telefon Çözümleri sizlere alışılagelmiş ses transferinden öte bir deneyim yaşatabilmek için tasarlanmış sistemlerdir. Bir IP Veri ağını kullanarak tüm dünya ile Ses ve Görüntü iletişimi sağlayabilmek, yüzlerce yararlı servislerinden faydalanabilmek üstelik tüm bunları yaparken giderlerinizi azaltmak adına ücretsiz keşif ve planlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Networx-IT sizlere viral iletişimin getirdiği avantajları teknoloji ile kolaylaştırmanın yollarını uzman kadrosuyla planlayıp sizlere sunuyor.

CALL CENTER ÇÖZÜMLERİ

Telefon geçmişte olduğu gibi günümüzde de en yaygın ve efektif iletişim araçlarından birisidir. Bunların yanı sıra bütünleşik sistemler Graham Bell’i şaşırtacak e-posta ve faks gibi işlemler gerçekleştirebilir. Müşteri Hizmetleri için ihtiyacınız olan sesli posta, ses kayıt, kişisel anons ve otomatik çağrı yönlendirme fonksiyonlarının yanı sıra Networx-IT geçmişte Engelsiz projeler ile Engellilerimiz için ilk görüntülü çağrı merkezini kuran şirket olarak da tecrübelerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.

SUNUCU SİSTEMLERİ

Networx-IT Müşterilerinin iş süreçlerini inceleyerek mevcut ve potansiyel riskleri tespit ettikten sonra bu bilgiler ışığında iş sürekliliğini sağlayacak planlamanın yapılmasında aktif rol oynar. Blade, Rack sunucular ve bunlarla tümleşik iş istasyonları verilerinizi güvenliği, sürekliliği, doğruluğu ve işlenebilmesi için tasarlanmış yüksek teknolojili cihazlardır. Networx-IT ihtiyacınız olan tüm donanım ve servisleri sizler için tespit eder, planlama, temin, kurulum, konfigürasyon, yönetim ve bakım safhalarıyla ilk günden son güne kadar danışmanlığını sizlere sunar.

YEDEKLEME SİSTEMLERİ

Günümüzde birçok işletmenin yaşanacak felaket öncesi ve sonrası için bir planları bulunmaktadır. Kimilerimiz için hayatımızla eşdeğer ya da hayatımızı idame ettirebilmeye eş değer bilgiler için felaket planları oluşturmak Dosya Sunucularını, Uygulama Sunucularını, Yedekleme sunucuları ile koruma altına almaktan geçmekte. Yedekleme sistemleri sadece elektronik sistemlerin kurulum ve konfigürasyonundan ibaret değildir. Networx-IT sizler için yedekleme hizmetlerinin yanı sıra acil durum planları ile de destek verebilir.

FIREWALL / GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Siber saldırılar Amerikan film endüstrisinde konu olmaktan çok öteye ilerledi. Artık günümüzde basit bir ev kullanıcısı bile bilgilerinin çalınması yada kötü amaçlar doğrultusunda kullanılması riskiyle karşı karşıya. Hal böyle olunca Sistem güvenliği kurumlar için kaçınılmaz yatırımlar halini almaktadır. Verinin oluşturulup işlenmesi kadar süreklilik arz etmesi için güvenli kılınması gerek donanım gerekse yazılım tabanlı sistemler ile %100 olarak sağlanabilmektedir. Networx-IT bu konuda da sizlere danışmanlığını ve uygulama yetkiliğini sunmaktadır.

KİTLESEL UYARI SİSTEMLERİ

Şehirlerin gün geçtikçe daha çok göç alması ve genişleyen inşaat teknolojileri ile artık insanların topluluklar halinde hareketi söz konusu. Plazalar, Residanslar, Alışveriş Merkezleri gün içerisinde dar alanda bir çok insanı ağırlıyor.

Doğal Afet ve KBRN Saldırısı gibi durumlarda büyük kitleleri doğru yönlendirebilmek ve Erken Uyarı sistemleri ile vakit geç olmadan uyarabilmek hayati önem taşıyan mevzulardan birisidir. Networx-IT tam olarak bu noktada gelişimine katkı sağladığı “Kitlesel ve Erken Uyarı Sistemleri” ile ülkemizin geleceğini korumak için adımlar atıyor.

İleri teknolojiye sahip alıcı sensörler ve uzak atım kitlesel uyarı sistemleri ile dünyada 5 kıtada proje tecrübesi olan Alman Teknoloji ortaklarımız ile şehirlerimiz Afet ve Acil durumlarda artık daha güvenli olacak.

DATACENTER

Hiyerarşik bir yapıda dizgilenmiş bilgisayar ve çevre birimlerinin oluşturduğu networklerin kalbi ve beyni olarak tanımlanır veri merkezleri. Felaket durumlarına karşı hazırlıklı ve her daim stabil, güvenli çalışması gereken gürültülü veri merkezleridir. Networx-IT bu konuda gerek aktif gerekse pasif sistemlerdeki tecrübeleri ile uçtan uca çözümler sağlamaktadır. FM200 Gaz söndürme sistemleri, Telemetri ile durum izleme sistemleri, tray kablo taşıma sistemleri, yükseltilmiş döşemeler, antienterfere boyalar, özel kabinet sistemleri veri merkezinde olması gereken elzem teknolojilerden sadece bir kaçı. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

IP CCTV

Geçmişte analog olarak adlandırdığımız kapalı devre güvenlik kamera sistemleri artık yerini akıllı IP tabanlı CCTV sistemlerini bırakıyor. Yapay zeka gibi çalışan bir nesneyi ya da kişiyi sizin yerinize takip eden güvenlik sistemleri tümleşik bina entegrasyon sistemleri ile iletişim ve etkileşim içerisinde çalışabilmektedir. Bu konuda da uygulama yetkinliğimizi, proje referanslarımızı ve güncel teknolojileri görebilmek için sizlerle tanışma şansını bize verin.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Bilgi gibi mekanlarında yetkisiz kişilerden korunması gerekliliği herhalde insanlığın oluşumundan bugüne ya da kapının icadı ile eşzamanlı olarak süregelmekte. Gerek açık alanların RF sistemler ile gerekse endüstriyel binalar içerisinde özel kilit sistemleri ile desteklenen geçiş kontrol sistemleri günümüzde Retina, Avuç, Yüz, Ses gibi biyometrik sistemler ile korunabilmektedir. Kartlı yada RFKey sistemler ise hala varlığını sürdürürken ihtiyacınız olan yatırıma birlikte karar verebilmek adına sizlere bu konuda sunabileceğimiz onlarca alternatif bulunmakta.

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Yangın sadece 4 dakika içerisinde müdahale edilmesi gereken sonrasında önüne geçilmesi bir hayli zorlaşan can ve mal güvenliğinize karşı en büyük tehdittir. Yangın algılama sistemleri acil durum senaryolarının başrol oyuncu olarak görev yaparlar. Networx-IT tüm yapılara Aktif Hava Örneklemeli, Isı, Duman, Gaz, Infrared algılayıcılara sahip bilgisayar tabanlı uyarı sistemlerini entegre edebilir. Unutmayın ! Yanlış projelendirmiş sistemler geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir. Networx-IT ülke genelinde yetkin yangın danışmanları, akademisyenlerle projelerinize çözüm sağlar.

SMA & IP TV

IPTV sistemleri sizlere lokasyon, zaman ve dil tercihleri gözetmeksizin istediğiniz içeriği istediğiniz zaman ve yerden istediğiniz dilde izlemenizi sağlayan ve bunun yanı sıra etkileşim içerisinde olabileceğiniz farklı katma değerli hizmetler sağlayan sistemlerdir. Networx-IT IP Base Hotel TV ve SMA TV projelerinde uluslararası broadcast firmaları ve donanım tedarikçileri ile projelerinize çözümler sağlamaktadır.

DANIŞMANLIK & MÜŞAVİRLİK

İnşaatt yapısal bazda farklı farklı aşamalardan oluşan süreçlerin temel adıdır. İnşaa etme öncesi planlama, tıpkı İnşaat teknolojilerinde olduğu gibi Sistem Network ve Zayıf Akım sistemlerinde de kaçınılmazdır. Endüstriyel yapılar için ihtiyacınız olabilecek her aşamada Networx-IT tüm ekibiyle sizlerle birlikte çalışır. Planlama ve Danışmanlık duyduğunuz her aşamada, İnşaa sektöründen diğer tüm sektörler için Müşavirlik hizmetlerine kadar Networx-IT sizi şaşırtacak yüzlerce konuda yanınızda.

SÖZLEŞMELİ BAKIM ONARIM

Networx-IT Kurduğu sistemler ve ya kurulu sistemleriniz için son aşamada yani bakım ve onarım hizmetleri alanında da yanınızda. Sözleşmeli, aylık, yıllık ya da saatlik bakım onarım hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

KURULUM VE ENTEGRASYON

Planlama, Projelendirme, Temin, Kurulum, Konfigürasyon, Entegrasyon bizim günlük hayatta kullandığımız en sık kelimeler. Hal böyle olunca yüzlerce karışık teknolojiyi birbirine entegre etmemiz bizim hayatta kalma felsefemiz. Yukarıda özetlediğimiz tüm çözümlerimiz ile birlikte sizlerleyiz.

ÖZEL SİSTEMLER

Networx-IT Bilişim Teknolojileri alanında sertifikasyon sahibi mühendis kadrosuyla ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlerle. Sizden tek beklentimiz bizimle iletişime geçmeniz.

Z.A. SİSTEMLERİ

·         Bina Otomasyon ve Yönetim Sistemleri

·         HVAC ve Aydınlatma Otomasyonu

·         Akıllı Oda Otomasyon Sistemleri

·         Kartlı Kilit Sistemleri

·         DND Sistemleri

·         Energy Saver Sistemleri

·         Varlık Sensörleri

·         RF Pos Sistemleri

·         WI-FI Hotspot

·         Mimari Aydınlatma Otomasyonu

·         Front-Office  Back-Office Bilişim Sistemleri

·         Business Center Çözümleri

·         Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

·         Hava Örnekleme Sistemleri

·         Acil Durum ve Güvenlik Alarm Sistemleri

·         Acil Durum Aydınlatma Sistemleri

·         Mikrofonik Çit ve Sınır Kontrol Sistemleri

·         Seslendirme, Acil Anons ve Müzik Yayın Sistemleri

·         RFID ile Cost ve Stok Kontrol Sistemleri

·         SMATV VE IP TV Sistemleri

·         CCTV ve IP Video Gözetim Sistemleri

·         Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

·         Elektronik Bariyer Sistemleri

·         OGS – HGS Sistemleri

·         İklimsel Faktör Bazlı Yönetim Sistemleri

·         Toplantı, Konferans  ve Telekonferans

·         Yapısal Kablolama Sistemleri

·         Pro Network Cihazları

·         Sunucu Sistemleri

·         Network-Server-Santral Kabinet Sistemleri

·         Sistem Odası Çözümleri

·         Enerji Raporlama Sistemleri

·         ERP ve CRM Çözümleri

·         Yönetilebilir Masaüstü Sistemleri

·         IP ve Hibrit Telefon Santralleri

·         Güvenlik Tur Kontrol Sistemleri

·         Personel Devam Kontrol Sistemi

·         Otel Yönetim Yazılımları

·         Online Rezervasyon Sistemleri

·         Web Tasarım ve Web Tabanlı Çözümler

·         Mobil Uygulamalar

·         Acente Bazlı Satış Yönetim Sistemleri

·         Merkez ve Şubeler Arası VPN ve MPLS Ağları

·         Ofis Ekipmanları

·         DLP,LED ve LCD Video-Wall Sistemleri

·         Kiosk ve Dijital Yönlendirme Sistemleri

·         HotelTV – InfoTV Tasarımları

·         Sanallaştırma Teknolojileri

·         Bulut Tabanlı Yedekleme Sistemleri

·         NAS-SAN-DAT Yedekleme Sistemleri

·         Kişi Sayma Sistemleri

·         Otopark Otomasyon Sistemleri

·         Turnike Sistemleri

·         Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri

·         Yönetilebilir Baskı Sistemleri

·         Elektronik Takip Sistemleri

·         Elektronik Ödeme Sistemleri

·         MRO Donanım Bakım Onarım Hizmetleri

·         Yazılım Lisanslama Çözümleri

·         Sistem ve Network Destek Hizmetleri

·         IPSec Erişim Güvenliği Çözümleri

·         SysSec Sistem Güvenliği Çözümleri

·         IP Diafon Sistemleri

·         Uzaktan Eğitim ve Öğretim Sistemleri

·         Kasa – Pos Sistemleri

·         Stok Kontrol Sistemleri

·         Hemşire Çağrı Sistemleri

·         Sıramatik Sistemleri

·         Akıllı Tahta Sistemleri

·         Konteyner – Palet İstifleme Otomasyonları

·         Adresli Sistem Asansör Otomasyonları

·         MOBESE Sistemleri

·         Plaka Tanıma Sistemleri

·         Ziyaretçi Sayma Sistemleri