HAKKIMIZDA

“AVERT Your Hazardous Area Partner” 

Servis ağırlıklı ihtiyaçların giderek ön plana çıkmasıyla her geçen gün daha fazla teknik platformlu çözüm, çok geniş ve değişik ortamlara entegre edilmektedir.

Elektronik ve Mekanik sistemlerin entegrasyonu, replikasyonu, yazılım tabanlı uygulamalar, yapay zeka uygulamaları, nesnelerin interneti ve bu sistemlerin konfigürasyonları, kullanıcıların hem zaman bazında hem de maddi açılardan önemli yatırımlar yapmasını gerektirmektedir.

Çoklu ortam, değişik mimariler, karmaşık ürünler, farklı markalar gerektiren çözümler içeren projeler…

AVERT, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, şaşırtıcı ve hatta karışık yüzlerce seçenek ve teknolojinin varlığından haberdar. Bu aşamada önemli olan, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken, gelecekte doğacak ihtiyaçları göz ardı etmeden ve bütün bunları maddi açıdan etkin bir yöntemle yapabilmektir.

AVERT, sektör deneyimi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla, müşterilerine yangından ve patlamadan korunma sistemleri, endüstriyel sistem entegrasyonları, yüksek tehlike sınıfındaki endüstriyel tesislerde elektromekanik sistem konularında çözümler sunmaktadır.

AVERT uzmanları işletmenizin ihtiyacı olan mühendislik taleplerine uygun proje alternatifleri sunmakla beraber yine sahip olduğunuz endüstriyel yapılara en yeni teknolojileri entegre etmek ve işletme verimliliği ile güvenliğini en üst seviyelere çıkarmak için gerekli planlamayı yapar.

Üst düzey teknolojik ürünlere odaklı altyapımız, ihtiyaçlarınıza en uygun parçaları en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle önermemize imkân sağlamaktadır.

Mühendislik, Proje Geliştirme, Uygulama ve Ar-Ge hizmetlerimizle, müşterilerimize deneyimlerimizi, danışmanlığımızı ve uygulama yetkinliğimizi sunmaktayız.

Özetle, işletmelerinin performanslarını yükseltmek ve iş süreçlerinin verimliliğini arttırmak adına, en uygun altyapıları, mimarileri, araçları ve teknolojileri alternatifleriyle birlikte sağlıyoruz…